Актуальні новини Трускавця

Центр без масової стихійної торгівлі, а над районами міста Трускавця поки йде робота.

Вже не перший рік трускавецька влада веде боротьбу з несанкціонованою торгівлею нам вулицях міста-курорту. Якщо можна говорити про успіх у центральній частині, то у мікрорайонах міста робота триває.

У Трускавці відпочивають люди з 45 країн світу

Протягом січня-червня 2015 року у санаторно-курортних закладах міста за даними моніторингу оздоровлено 77666 осіб, що на 2043 особи більше аналогічного періоду 2014 року.

Один із проектів по м. Трускавець на суму 644,0 тис.грн. буде профінансовано за рахунок коштів із Фонду регіонального розвитку

Трускавецька міська рада отримала підтвердження від Департаменту економічного розвитку торгівлі та промисловості ЛОДА про відбір одного із декількох поданих інвестиційних  проектів

Трускавець змінюється на краще #2 (Фото)

Реконструкція майдану Незалежності передбачала будівництво стаціонарної сцени, яка зекономила не одну сотню тисяч гривень на постійний монтаж та демонтаж розбірної сцени, замощення території,  ремонт сходів та парапетів, розбивку клумб та газонів,  розміщення лавок.

Трускавецькі депутати знову зірвали сесію

Сьогодні, 28 липня, трускавецькі депутати знову не прийняли жодних рішень. Щоправда, початок сесійного дня віщував плідний сесійний день, адже кворум був. На сесію зібралося 25 депутатів. Але як тільки взялися до голосування, то знову почали «бешкетувати» і, ніби на подіумі, кожен піарився, як міг.

У Трускавці правоохоронці пересядуть на велосипеди

Про це сьогодні на щопонеділковій нараді повідомив керівник міського відділку внутрішніх справ Іван Малиш. Велопатруль стежитиме за порядком і спокоєм у місті, парковій зоні, під час масових заходів. Міліцейське патрулювання на велосипедах здійснюватиметься там, де автомобілю зась

25 дітей з Луганщини приїхали на відпочинок до Трускавця

Станиця Луганська є сьогодні зоною проведення військових дій. Як повідомив заступник міського голови Трускавця Юрій Яворський, після перемовин вдалося досягти порозуміння з керівником військово-цивільної адміністрації Юрієм Золкіним про те, щоб привезти до Трускавця на відпочинок 25 дітей з Луганщини.

І знову Трускавець рекомендують українцям у статті «Куди втекти від спеки в Україні: 5 найпрохолодніших місць»

У статті людям пропонують рятуватись від спеки у «5 найпрохолодніших місцях» України серед яких першим є наш чарівний курорт.

У Трускавці гаряча пора – кипить робота з ремонту доріг

Тривають роботи з відновлення вулиць міста-курорту: Шевченка, Стебницької та Бортнянського. Так на центральній вулиці Трускавця стелять нову бруківку.


Медіа новини