Актуальні новини Трускавця

Радіомовлення знову «відфутболили»

Сьогодні, 16 квітня, депутати Трускавецької міської ради знову розглянули питання про виділення комунальному підприємству «Трускавецьке міське радіомовлення» 160 тисяч гривень на виконання статутної діяльності, випуск газети «Голос ради».

Депутати Трускавця приїдуть на сесію до дрогобицьких колег. Говоритимуть про ціни на воду та борги

Про це сьогодні, 16 квітня, під час другого пленарного засідання 48 сесії Трускавецької міської ради повідомив міський голова Руслан Козир. ПАТ «Львівобленерго» через борги КП «Дрогобичводоканал» сьогодні в черговий раз відключило від енергоживлення водозабір «Гірне», без води знову залишаться мешканці та підприємства Дрогобича, Стебника і Трускавця.

З 15 квітня у Трускавці може не бути води

Просимо трускавчан запастися водою. ПАТ «Львівобленерго» знову попередило КП «Дрогобицький водоканал» про намір припинити постачання електроенергії на об’єкти підприємства з 9.00 години 15 квітня

«Якщо ви проголосуєте, щоб не робило радіо, то ми проголосуємо, щоб ви не були депутатами…»

Так написали у листі, який отримали учора працівники міського радіо, трускавчани.
Його залишили у дверях редакції, загорнутим в аркуш паперу, на якому було зазначено: «Шановні журналісти

У Трускавці – нові тарифи на воду

Сьогодні, 3 квітня, під головуванням заступника міського голови Валентини Бодак відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Трускавецької міської ради. На порядку денному були питання про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, про погодження тарифів на теплову енергію для ТзОВ «Хотел Менеджмент Груп», про внесення змін та доповнень до рішення про чергові призови громадян України на строкову службу та про надання житла.

Трускавецькі «опозиціонери» - послідовники російських окупантів?

У Криму посилився наступ на свободу слова: практично усі незалежні ЗМІ, які мовлять татарською, опинилися під загрозою закриття через те, що не одержали російської ліцензії.

Ініціатива Трускавця вилилась в міжурядову угоду між Україною та Польщею

Маємо добру звістку: уряд Польщі прийняв рішення про виділення Україні 100 мільйонів євро кредитних коштів, половина з яких буде спрямована на будівництво автошляхів до міжнародних пунктів пропуску на Львівщині.

Маршрутки у Трускавці мають перевозити всіх пільгових пасажирів

Про це вчора на сесії Трускавецької міської ради наголосив міський голова Руслан Козир. Він переконаний, що хамів-водіїв, які конфліктують з літніми людьми і не хочуть виконувати чинне законодавство